Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist


Rozširujúca karta EMKO je navrhnutá pre základné dosky Mini-ITX v skrinkách Morex MX-141. Karta vám umožňuje inštalovať kartu PCI-E horizontálne na základnú dosku.
Vaša cena: 8 EUR 
s DPH: 10 EUR 
Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Techni
Vaša cena: 1 EUR 
s DPH: 2 EUR 
WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN
Vaša cena: 19 EUR 
s DPH: 22 EUR 
Gigaset C620 ponúka veľmi užitočné funkcie rodinám s malými deťmi. Funkciou priameho volania môžete aktivovať tlačítko na slúchadle, ktoré po stlačení ihneď vytočí nastavené číslo.
Vaša cena: 41 EUR 
s DPH: 49 EUR 
Objektív Samyang 14mm F2.8 Nikon AE je manuálne ultra-širokouhlý objektív navrhnutý pre digitálne zrkadlovky s full frame aj APS-C snímačom. Objektív ponúka výnimočný optický výkon za cenu dostupnú pre každého.
Vaša cena: 374 EUR 
s DPH: 449 EUR 
Seagate Barracuda je pevný interný 3,5"disk s kapacitou 500 GB a rýchlosťou otáčok 7200 RPM. Tento disk ponúka ideálnu kombináciu výkonu a ceny. Vďaka svojej rýchlosti a skvelému výkonu a je disk perfektnou voľbou pre všestranné využitie, ako je hranie hi
Vaša cena: 37 EUR 
s DPH: 44 EUR 


Aktuality a novinky

[Ďalšie správy]