Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist


Veľká čierna pokladničná zásuvka POS-420 s automatickým vysúvaním pre pohodlnú a rýchlu manipuláciu s bankovkami a mincami má robustný, tvrdú kovovú konštrukciu. Poskytuje ľahké vyberanie a pevné uchopenie bankoviek a nastavenie mincových
Vaša cena: 51 EUR 
s DPH: 61 EUR 
Optický pigtail je optický konektor zakončený na optickom vlákne slúžiace na ukončenie optických káblov metódou zvárania. Pigtaily sa vyrábajú v multimode aj singlemode prevedení, rovnako ako optické patch káble a optické káble. Tech
Vaša cena: 2 EUR 
s DPH: 2 EUR 
RACK TRITON 10"je nástenný rozvádzač, ktorý možno využiť pri realizácii malých projektov. Znesie maximálne zaťaženie 20 kg a vyrába sa v neutrálnej šedej farbe. Dvere rozvádzača sú štandardne z bezpečnostného kaleného 5 mm skla, no na želanie môžu byť z o
Vaša cena: 56 EUR 
s DPH: 67 EUR 
Hledáte bezdrátový telefon pro všechny generace? Pak je tu právě pro vás kvalitní bezdrátový telefon Gigaset E370 střední třídy s externí nabíjecí stanicí jehož sluchátko lze používat i jinde, než je přípojka telefonního vedení - v dosahu základny.
Vaša cena: 27 EUR 
s DPH: 32 EUR 
Impulse power adapter integrated with PoE injector (passive, not IEEE 802.3af compliant). For suppling boards like RouterBoard RB4111, RB433 any many more. Specification:     * Output voltage 24V     * Max output current 750mA     *
Vaša cena: 4 EUR 
s DPH: 5 EUR 
WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenie bez nutnosti výmeny optickej trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používať v páre, tj A a B. Formát: SFP Rýchlosť: 1
Vaša cena: 16 EUR 
s DPH: 19 EUR 


Aktuality a novinky

[Ďalšie správy]