Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist


Canon i-SENSYS MF734Cdw je barevná multifunkční laserová tiskárna A4. Je vybavená 12,7cm dotykovou obrazovkou, skenerem a faxem. Poskytuje rozhraní USB 2.0, Ethernet, WiFi, rychlý oboustranný tisk 27 stran za minutu s rozlišením 1200 x 1200 Dpi.
Vaša cena: 370 EUR 
s DPH: 443 EUR 
19"rozvodný panel Triton je vybavený 8 zásuvkami podľa STN a 2 metrovým káblom s univerzálnou zástrčkou. Kábel je v čiernom farebnom prevedení a znesie max. Záťaž 16 A.
Vaša cena: 29 EUR 
s DPH: 34 EUR 
Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-SC.
Vaša cena: 5 EUR 
s DPH: 6 EUR 
Optický singlemode 4-vláknový univerzálny samonosný kábel Drop LEXI FTTH v návine 1000 m na cievke je v samoodvíjacom boxe. Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu. Predaj celého klbka v boxe.
Vaša cena: 0 EUR 
s DPH: 0 EUR 
Unikátny PWM super ventilátor od spoločnosti Airen Technology a Enhanced FDB pre tichú, stabilnú a spoľahlivú prevádzku prichádza v atraktívnom červeno-čiernom prevedení.
Vaša cena: 7 EUR 
s DPH: 9 EUR 
TRITON RAX-D2-X48-X3 sú kovové háčiky, určené pre prehľadné vedenie kabeláže. Sú vhodné pre vertikálne aj horizontálne vyvazovací systém. Háčik sa pripevní dvoma skrutkami ku kovovej lište a pretiahne sa ním kábel.
Vaša cena: 3 EUR 
s DPH: 3 EUR 


Aktuality a novinky

[Ďalšie správy]