Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist
jobs

JOBS - voľná miesta PENTA SK


     Pokiaľ máte záujem o niektorú; z ponúkaných pozícií, prosím zašlite svoj životopis na e-mail: chnapko@pentask.sk, (do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem) alebo poštou na adresu: PENTA SK s.r.o., Palo Chnapko, Hradská 3/G, 821 07 Bratislava. Do životopisu, prosím nezabudnite uviesť telefonický kontakt na Vás. V prípade nášho záujmu Vás do 14 dní vyzveme, aby ste sa dostavili k osobnému pohovoru.
     Všetky od Vás získané údaje budú považované za osobné a sú chránené podľa zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Spoločnosť PENTA SK s.r.o. sa zavazuje, že Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej osobe.

PRODAJCA- PRODUKT MANAŽÉR
PRODAJCA - PRODUKT MANAŽÉR POS SYSTÉMOV

JOBS - volná místa PENTA CZ


     Pokud máte zájem o některou z nabízených pozic, prosím zašlete svuj životopis na email: vanis@penta.cz (do předmětu emailu uveďte název pozice o kterou máte zájem) nebo poštou na adresu: PENTA CZ s.r.o., Rudolf Vaniš, Povážská 266, 386 01 Strakonice. V životopisu prosím nezapomeňte uvést telefonní kontakt na Vás. V případě našeho zájmu Vás do 14 dnu vyzveme k osobnímu pohovoru.
     Veškeré od Vás získané údaje budou považovány za osobní a jsou chráněny podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochrani osobních údajů. Společnost PENTA CZ s.r.o. se zavazuje, že Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí sobě.

PRODEJCE- PRODUKT MANAŽER
PRODEJCE - PRODUKT MANAŽER POS SYSTÉMŮ