Hľadať produkt
Podrobné hľadanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist

Optický kábel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A samonosný, tah 500N Black Plášť 1000m

VýrobcaOEM 
Kód51006034 
Part No.LEXI-DROP-8-9/125 
EAN: 
Dostupnosť
 CENTR 
   
 EXT 
   
Objednať
Vaša cena bez DPH 0.36 EUR
DPH 20%
Vaša cena s DPH 0.43  EUR
MOC bez DPH 0.36 EUR
MOC s DPH a poplatky 0.43 EUR
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusSpec. nabídka 
Optický kábel DROP , FTTx 8 vl. SM 9/125, G.657A samonosný, tah 500N Black Plášť 1000m
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Popis produktu:



Optický singel mode 8 vláknový univerzálne-čierny (vnútorná/vonkajšia) samonosný kábel DROP FTTH v návine 1000 m na cievke v samoodvíjecím boxe.
Použitá sú vlákna G.657A1.


Konštrukcia kábla dovoľuje malý polomer ohybu.

Kábel je dodávaný v samoodvíjecích boxoch na plastovej cievke.
Dĺžka převěsů závislá na miestnych podmienkach, optimálne do 80m v ideálnych podmienkach až 120 m

Kábel má priemer 3 mm a značenú metráž.






Cena za 1m, predaj len v celom klube 1000m



Počet vlákien: 8

Typ vlákna: Single mode 9/125 mikrónov, G.657A1

Útlm: 1310nm <0,36 dB/km, 1550nm <0.25dB/km

Nosným prvkom kevlarová priadze, veľká odolnosť v ťahu (až 600 N)

Plášť: FRNC (LSOH), vodeodolný, UV resistant

Malý polomer ohybu

Značená metráž



Pracovné podmienky:

Teplota pri inštalácii:-20 ° až + 60 ° C

Teplota pri prevádzke:-40 ° až + 70 ° C

Teplota pri skladovaní:-40 ° až + 70 ° C

Produkt manažér:
Martin Gebel, 383369126, 606689998, gebel@penta.cz

Zaradenie produktu
PODĽA KATEGÓRIE
    Sieťové optické prvky
       Káble
        Káble 18530
           9/125 18531

PODĽA KATEGÓRIE
    Káble, redukcie, switche
       Sieťové optické
          Káble
           Káble 18858
              9/125 18859

PODĽA VÝROBCU
    OEM
       Síťové optické prvky
          Kabely
              9/125 20271
Parametre
Názov Hodnota 
Kategorie:  9/125

 
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:áno nie
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Odoslať informáciu o produktu známemu
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  BLAVA - Bratislava,CENTR - centrální, EXT - externí
Z = zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne);H = hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.); = ; =
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakcii; =
Farby: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka;
Skl.: - je skladom, - k dispozícii do 48 hodin, - nie je skladom; po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu