Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist

SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní

VýrobcaOEM 
Kód52752901 
Part No. 
EAN: 
Dostupnosť
 CENTR 
   
 EXT 
   
Objednať
Vaša cena bez DPH 29.89 EUR
Recyklačný poplatok 0.02; DPH: 20% (SEWA Mobilné telefóny, smartfóny, SSD disky; myši,) 
Vaša cena s RP* 29.91 EUR
DPH 20%
Vaša cena s DPH 35.89  EUR
MOC bez DPH 29.89 EUR
MOC s DPH a poplatky 35.89 EUR
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
StatusSpec. nabídka 
SFP modul Net-X 1G/ WDM B SM LC/ TRx 1550/1310/ 20km/ Cisco kompatibilní
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenie bez nutnosti výmeny optickej trasy.
Pozor: WDM moduly je nutné používať v páre, tj A a B.



Formát: SFP

Rýchlosť: 1Gbps

Typ: WDM

Vzdialenosť: 20km

Tx/Rx (nm): 1550/1310

Konektor: LC simplex

Kompatibilita: Cisco



Small Form-factor Pluggable (SFP alebo tiež mini-GBIC) je technický štandard optických vkladacích transceiverov, definovaný skupinou MSA v máji 2001.

Jedná sa o kompaktný optický transceiver používaný v telekomunikačných a dátových sieťach.
Ide o populárne, veľmi rozšírený, výrobcovia aktívnych optických komponentov masívne podporovaný modul.
Jeho modernejšie konštrukcie postupne vytláča staršie GBIC.


Na rozdiel od GBIC modulu má SFP približne polovičná veľkosť-menšie rozmery umožňujú osadenie aktívnych prvkov v hustote až 48 portov SFP na 1U.


SFP modul je osadený spravidla duplexnom LC konektorom (výnimku tvoria niektoré jedno-vláknovej bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).


SFP moduly sa vyrábajú a dodávajú v mnohých variantoch podľa použitého typu vlákna, prenosového protokolu, Preklenovanie vzdialenosti (až 200km) a vlnovej dĺžky.


Väčšinu modulov je možné na želanie dodať s digitálnou diagnostikou (DMI) podľa štandardu MSA SFF-8472.

Kompatibilita: U väčšiny modulov je udávaná kompatibilita Cisco.
V praxi to znamená, že ak výrobca aktívneho prvku nezamyká svoje zariadenia pre použitie výhradne s modulmi svojej značky, sú tieto zariadenia kompatibilný s Cisco.


Moduly Net-X sú vyrábané pod striktné kontrolou kvality a môžu byť na objednávku dodané s akoukoľvek kompatibilitou-napr. HP, Juniper, Nortel, Huawei, Avaya a ďalšie.

Produkt manažér:
Martin Gebel, 383369126, 606689998, gebel@penta.cz

Zaradenie produktu
PODĽA KATEGÓRIE
    Sieťové optické prvky
        GBIC modul 18542

PODĽA VÝROBCU
    OEM
       Síťové optické prvky
           GBIC modul 37625
Parametre
Názov Hodnota 
GBIC moduly, převodníky:  GBIC moduly

 
Našli ste inde na internete nižšiu cenu?
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem:áno nie
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Odoslať informáciu o produktu známemu
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
AntiSpam: 2 plus 3 =
  
Otázka k tomuto produktu
Váš e-mail
Dotaz
AntiSpam: 2 plus 3 =
  


Sklad:  BLAVA - Bratislava,CENTR - centrální, EXT - externí
Z = zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne); H = hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
Body/ks = bodová hodnota produktu v promoakcii;
Farby: Modře = V ceníku; Zeleně = TOP produkt; Červeně = Novinka; Šedě = Výprodej; Oranžově = Spec. nabídka;
Sklad: - je skladom, - k dispozícii do 48 hodin, - nie je skladom; po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu